Inhalatory i Nebulizatory

Inhalatory to najogólniej rzecz ujmując urządzenia do inhalacji, czyli przyrządy do inhalowania dróg oddechowych. Inhalatory są urządzeniami medycznymi i stosowane są najczęściej w terapii różnego rodzaju schorzeń – np. astma, infekcja dróg oddechowych, stan zapalny zatok itp.

Skuteczne urządzenia do inhalacji dziecka

Dobry inhalator dla dziecka lub osoby dorosłej powinien nie tylko wspomagać proces terapeutyczny, jakim jest coraz bardziej popularna w Polsce inhalacja dróg oddechowych, lecz również dawać możliwość wyboru miejsca, do którego dotrzeć ma lek lub substancja lecznicza. Mowa w tym wypadku o tak zwanych nakładkach rozpylających, które posiada inhalator Med 2000 CX (Aerokid). Wspomniane nakładki tworzą gotowy zestaw do inhalacji Andy Flow, będący dostępny wraz z inhalatorem lub do nabycia osobno, jako “udoskonalenie” naszego dotychczasowego urządzenia. Nebulizator Andy Flow umożliwia w prosty i wygodny sposób dotarcie leku tam, gdzie tego potrzebujemy – do płuc, oskrzeli, tchawicy lub krtani.

Szybka inhalacja dzieci i dorosłych

Dobre inhalatory dla dzieci lub osób dorosłych, cechuje również szybkość inhalacji. Ważne, by proces inhalowania przebiegał jak najprędzej, ponieważ nie tylko najmłodsi pacjenci nie lubią poświęcać na to zbyt wiele czasu. W związku z tym szybkie inhalatory to tak naprawdę urządzenia niezastąpione w domowej apteczce.

Warto zwrócić również uwagę na fakt dostępności części zamiennych oraz kompatybilność elementów wymiennych. Nie polecamy nabywania produktów o niestandardowych rozmiarach złącz i końcówek. Dobre inhalatory muszą dawać jego użytkownikowi możliwość podpięcia ogólnodostępnych akcesoriów, takich jak maska do inhalacji, ustnik do inhalowania lub wspomniany nebulizator AndyFlow.

Dobry inhalator w niskiej cenie

Warto pamiętać o tym, że sprawdzone inhalatory nie zawsze muszą być drogie. W naszym asortymencie produkty niedrogie, a solidnie wykonane i posiadające odpowiednio długi okres gwarancji. W razie ewentualnych wątpliwości lub jakichkolwiek pytań, personel naszego sklepu pozostaje zawsze do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu.

Go to Top