Akcesoria do inhalatorów

W tej kategorii udostępniamy akcesoria do inhalatorów. Znajdziecie tu Państwo przede wszystkim różne rodzaje masek, końcówek i ustników. Prawdopodobnie najbardziej popularnym produktem w tej kategorii jest maska do inhalatora dla dzieci i noworodków. Jest to wyrób uniwersalny, pasujący do zdecydowanej większości urządzeń.

Maska i ustnik do inhalatora

Maska do inhalacji z drenem i kielichem na lek to najprostszy zestaw do inhalowania. Istnieje jednak grono osób, które nie lubią lub z różnych przyczyn nie mogą stosować masek. Wówczas ciekawym rozwiązaniem okazuje się ustnik do inhalatora, czyli niedrogi zestaw do inhalacji z ustnikiem.

Kompletny zestaw do inhalacji

Wspomniane akcesoria do inhalatorów: maseczka i ustnik do inhalacji, to dwa podstawowe zestawy. Dzięki nim przeprowadzimy zabieg inhalowania w sposób prawidłowy. Niestety nie zawsze z pełnym wykorzystaniem możliwości tych urządzeń. Jeśli chcemy czegoś więcej lub sytuacja (np. choroba dziecka) wymaga działań bardziej skutecznych wówczas warto wybrać zestaw do inhalacji Andy Flow lub Andy Med Evo. Obydwa produkty są wyprodukowanymi we Włoszech profesjonalnymi akcesoriami do inhalacji firmy Med2000.

Zarówno nebulizator Andy Flow, jak i model wyższy – AndyMed Evo, posiadają dwie dodatkowe funkcje, których wymieniona wyżej maska i ustnik nie posiadają. Zapewniają znaczne przyspieszenie inhalacji oraz umożliwiają określenie miejsca inhalowania. Różnica zaś nimi polega na tym, że AndyMed EVO jest szybszy i posiada wbudowane nakładki określające partię dróg oddechowych poddawanych terapii. Polecamy zarówno ten produkt, jak i nieznacznie wolniejszy AndyFlow z nakładkami wkładanymi bezpośrednio do kielicha na lek.

Przewód do inhalatora

Pozostałe akcesoria do inhalatorów umieszczone w tym dziale to standardowy lub długi przewód do inhalatora (dren tlenowy), filtry do inhalatorów oraz RinoMed – irygator do płukania nosa i zatok. Warto pamiętać, że, dobra maska do inhalatora to nie jedyne akcesorium, które warto wymieniać, by udoskonalać inhalator i efektywnie z niego korzystać.

Go to Top